KONST / Litografier / Färglitografi 11922215
nr 1192 2215
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Färglitografi, Signerad, numrerad 216/250. Motivet: 62x75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 juli 2018
kl 20:42:52
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr
ledande budet*
1.000 kr
1.000 kr (budbetjänt)
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj